Information
Published at Nov 06, 2013 for twojmotocykl.com
Category: Automobile
Language: Polish
Social media pitch
Serwis TwojMotocykl.com uruchomił dział z darmowymi ogłoszeniami skierowanymi do posiadaczy motocykli.
Summary

Serwis TwojMotocykl.com uruchomił dział z darmowymi ogłoszeniami skierowanymi do posiadaczy motocykli.

Content

Nasze ogłoszenia są interesującym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają prostego i wygodnego sposobu sprzedaży motocykla i wszystkich rzeczy związanych z nimi. Rejestracja w naszym serwisie zajmie Ci tylko kilka chwil. Następnie wypełnij formularz dodawania ogłoszenia. Tak stworzona oferta jest widoczna automatycznie po dodaniu.

Dlaczego sprzedawać właśnie u nas? Nasza grupa docelowa to posiadacze motocykli, którzy w pierwszej kolejności będą zainteresowani Twoją ofertą. W każdej chwili możesz prowadzić dyskusję z kupującym poprzez system komentarzy przy ogłoszeniu. Każdą z dodanych ofert możesz promować w różnych serwisach społecznościowych poprzez odpowiednio przygotowane przyciski społecznościowe.

Serwis TwojMotocykl.com powstał w związku z rosnącą popularnością motocykli w naszym kraju. Na stronie oprócz ogłoszeń sprzedaży publikujemy artykuły na tematy związane z motocyklami. Dla osób, które szukają rozrywki przygotowaliśmy dział wideo z filmami o motocyklach oraz dział gier online.