Information
Published at May 18, 2014 for enteresanhediyeler.com
Category: Advertising
Language: Other
Social media pitch
http://www.enteresanhediyeler.com/search/label/babaya
Content

Enteresan hediyeler sevdiklerinize hediye seçmede size yardımcı olacak bir sitedir. Sevgilinize, eşinize, arkadaşınıza, annenize ve babanıza hediye seçmede kararsızsanız http://www.enteresanhediyeler.com/search/label/anneye sitesinin kategorilerinden faydalanabilirsiniz. Enteresan Hediyeler ’de annenize, babanıza, arkadaşınıza, sevgilinize ve eşinize hediye edebileceğiniz hediyeler ilgili kategorilerde sıralanmıştır.

 

Ayrıca kişiye özel olarak hazırlanan baskı hediyeler ve isim yazılı hediyeler Kişiye göre hediyeler linkinde mevcuttur.

 

Anneler gününde, babalar gününde, sevgililer gününde, yılbaşında ve yıl dönümünüzde hediye edebileceğiniz kategoriler orta sütunda mevcuttur.

 

İlginç hediyeler, mutfak hediyeler, bilgisayar ürünleri, elektronik hediyeler de ilgili kategorilerde yer almaktadır.

 

Enteresan Hediyeler sitesinin bir diğer özelliği de “Rastgele Hediye Göster” butonudur. Bu butona tıklayarak site içinde bulunan herhangi bir hediye tanıtımı önünüze gelmektedir. Ayrıca sitede tanıtılan hediyelerin alt kısmında ilgili hediyeler kısmıyla ilginizi çekebilecek hediyeleri de görebilirsiniz. Örneğin:http://www.enteresanhediyeler.com/2014/02/askbiyotik-mutluluk-kapsulleri.html

 

Enteresan Hediyeler adresinin bir diğer kolaylığı da Kadın ve Erkek butonlarına tıklayarak sadece kadınlara ve sadece erkeklere hediye edebilecek ürünlere kolayca ulaşabilmenizi sağlamasıdır.

 

Sitede sağ sütunda belirtilen en fazla satılan hediyelerin üzerine tıklayarak hediyeleri inceleyebilirsiniz. Bu hediyeler Kişiye Özel Gömlek Yaptırma, Kişiye Özel Tavla Seti, Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi şeklinde tek sütün halinde sıralanmıştır.  

 

www.enteresanhediyeler.com hediye tavsiye sitesinde ayrıca beğendiğiniz hediyeleri sol sütunda kayan paylaş butonlarıyla Facebook Twitter ve Google plus gibi sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz. Ayrıca çok beğendiğiniz bir hediyeyi mail yoluyla da sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

 

Enteresan Hediyeler hediye tavsiye sitesinin ayrıca Facebook Twitter ve Google Plus sosyal medyalarda official sayfaları bulunmakta olup site üzerinde bu sosyal mecraların linkleri mevcuttur.

 

 

Son olarak www.enteresanhediyeler.com hediye tavsiye sitesini sürekli olarak takip etmek istiyorsanız sağ sütunda bulunan E-posta ile üye ol butonuna mail adresinizi yazarak günlük hediye bültenlerinin mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Links

Recent press releases

View more press releases